(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2017-11-03

«Керуй фінансами впевнено!»

Під таким гаслом у Львові у Будинку вчених 1-3 листопада проходили Дні фінансової обізнаності. Це спільний проект Національного банку України, компанії Visa, USAID, Університету банківської справи, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Лекції, презентації, майстер-класи, інтерактивні заняття – усього проведено 76 заходів та 48 екскурсій для школярів, студентів, вчителів, викладачів та всіх охочих львів’ян.

Сьогодні навчання школярів основам фінансової грамотності передбачено Національною стратегією розвитку освіти в Україні і впроваджено у понад тисячі шкіл України. А починалось все у Львові. Саме фахівцями Університету банківської справи під редакцією Тамари Смовженко було розроблено підручники та методичні посібники для вчителів. Саме викладачі та студенти Львівського банківського інституту спільно з працівниками банківських установ Львівщини розпочали проведення освітніх заходів у школах, літніх оздоровчих таборах, дитячих санаторіях. Тому так охоче львівські банкіри прийняли запрошення Національного банку стати учасниками урочистого відкриття Днів фінансової обізнаності, адже для Асоціації банків Львівщини питання фінансової освіти населення є пріоритетним.

Цікавим та корисним стало спілкування банкірів з заступником голови Національного банку України Романом Борисенком.