(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2016-05-25

Проходження фінансового квесту – це захоплююча гра: азарт, пізнання, винахідливість, а тут ще й подарунок переможцю від директора Львівського інституту Університету банківської справи Миколи Вознюка – політ на повітряній кулі. Круто!

Під час змагання 4 командам пропонувалось виконати завдання не просто на фінансову тематику. Всі завдання і станції квесту в тій чи іншій мірі були пов'язані з історією банківництва у Львові. Розробляли їх, зважаючи на різний вік учасників, а це і школярі, і студенти, і вчителі, і капітани команд – банкіри. Серед станцій квесту був банк-довгожитель Mons Pius (300 років діяльності!!!) і Банк «Львів», який по суті відродив аварійну середньовічну кам'яницю Войнаровського та успішно працює на українському ринку понад 25 років, і перлина архітектури Львова Галицька ощадна каса – одна з найстаріших львівських фінансових установ. Найцікавішою станцією, за відгуками учасників, був UniCredit Bank. Тут команди побували в кабінеті керуючого, ознайомились з його приватною колекцією «пушок ощадності», вкладними книжками початку ХХ ст., а цікава розповідь завершилась на відкритій мансарді банку, звідки відкривається дивовижна панорама красеня Львова.

Дякуючи фінансовій підтримці Незалежної асоціації банків України, всі учасники квесту отримали подарунки: сертифікати на похід в квест-кімнату, презентаційні альбоми про розвиток банківництва у Львові «Львів банківський», для наймолодших учасників - мандрівки на туристичних трамваях міста Львова.

Головний приз – політ на повітряній кулі виборола команда учнів 7-8 класів на чолі з учителем Іванець Надією (СШ.№3) та капітаном команди – начальником відділу касових операцій ЛОД «Райффайзен Банк Аваль» Іриною Терех.

З вдячністю згадуємо з яким завзяттям, доброзичливістю, гарним настроєм, незважаючи на зайнятість і проявляючи весь свій педагогічний талант, долучились до гри і очолили команди Андрій Котур («ВіЕс Банк»), Андрій Богуцький («Кредобанк»), Олена Міджак «Укрексімбанк».

Дякуємо за гостинність та цікаве доповнення до квестових завдань Олегу Сергеєву (UniCredit Bank) та Лідії Братків (Банк «Львів»), Віктору Гальчинському (ПАТ «Кредобанк») за можливість виходу в ефір на телеканалі ЗІК.

Звичайно, нічого б не відбулося без авторів та організаторів цього незвичного уроку фінансової грамотності: Вікторії Гнип, Ірини Жеребило, Олени Олинець, Анастасії Гончарової та чудової Влади Димченко

Для старанних навчальний рік завершується подяками, грамотами, медалями. От і ми, колективи Асоціації банків Львівщини та Львівського інституту Університету банківської справи нагороджені дипломами львівського міського голови за успішне впровадження програми підвищення фінансової грамотності населення. Приємно. Та більше позитивних емоцій в організаторів викликали палаючі від задоволення очі дітей , що піднімались в небо на повітряній кулі…