(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2015-10-10

Відбулась головна благодійна подія сезону - Х "Аукціон надій"

Захід проходив в Музеї етнографії та художнього промислу. Саме на фасаді цієї будівлі знаходиться скульптура «Рільництво. Ощадність. Промисловість». Цього року зібрані на аукціоні кошти підуть на її реставрацію.

Меценати лотів – представники влади, керівники банківських установ, бізнесмени, митці, культурні та громадські діячі. Усього вдалося зібрати 170100 гривень.

Справжнім дійством стали відкриті торги Аукціону. На них було продано більше 30 лотів. Стартова ціна кожного лоту становила всередньому 1500 гривень, крок – 200 гривень.

Крім того, всі бажаючі могли взяти участь у безпрограшній лотереї, призами якої стали вишукані картини та композиції.

Спеціальний лот для Аукціону передала голова Національного банку України Валерія Гонтарева. За 3500 гривень композицію з гривневих купюр придбав голова Українського лікарського товариства, проректор з лікувально-профілактичної роботи ЛНМУ імені Данила Галицького Андрій Базилевич.

Власником футбольного м'яча Ліги Чемпіонів за 5200 гривень став заступник начальника обласного управління «Ощадбанк» Олег Мельник.

Численну колекцію лотів прикрасила новинка Форуму видавців 2015 – дизайнерська футболка з елементом вишивки та розписом люмінофорною фарбою, яка світиться вночі, від дизайнера одягу Оксани Караванської, а також «Стильна книжка для панянки» від дизайнерки. Власницею цього лоту стала Наталя Касьян - Дранова, випускниця ЛІБС і найактивніша учасниця торгів.

Микола Вознюк, директор Львівського навчально – наукового інституту УБС, придбав картину «Київ» автора Олександра Десятнікова за 4000 гривень.

Найзапекліша боротьба за картину «Кропивник» Юрія Копчака із особистої колекції Верховного архієпископа Києво-Галицького, митрополита Київського – предстоятеля Української греко-католицької церкви Блаженнійшого Святослава. Картина була продана за 20 000 грн.

Другий за вартістю лот - картину «Осінь. Червоне дерево» за 13 000 грн. придбав бізнесмен Сергій Смовженко. Він також став власником другого спеціального лоту від Любомира Гузара - факсимільного видання рідкісного стародрука «Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту» та картини «Пурпурова лілея» від художниці Тетяни Бурдики.

Стародавня шовкова хустина з вишивкою ручної роботи та коралі ручної роботи з муранського скла української майстрині Віти Сойки - лот від Катерини Кіт-Садової, дружини міського голови Львова Андрія Садового. Його придбав Сергій Мамедов, голова правління Укргазбанку.

«Я дуже щаслива, що Х "Аукціон надій" зібрав стільки світлих і небайдужих людей, які готові творити добро. Черговий аукціон - нова сходинка у розвитку нашої благодійності», - поділилась враженнями ректор Університету банківської справи Тамара Смовженко.

Львівський економічний ліцей - багаторічний партнер "Аукціону надій". Цього року учні ліцею організували і провели благодійний ярмарок. Завдяки їхнім старанням скарбничка коштів на реставрацію статуї "Ощадність" поповнилася на 4 320 грн. Дякуємо їм за вклад. Разом набагато легше робити добрі справи!