(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2011-12-08

«0%» кредит

У нашому цивільному кодексі записано, що кредит - це видача грошей на якийсь час і за винагороду.

Як не складно здогадатися, безвідсоткового кредиту не існує. То ж спробуємо наголосити, на які платежі слід звертати увагу в кредитному договорі, або в додатковій угоді до нього:

  • Кредит безвідсотковий, але при отриманні кредиту необхідно сплатити комісію за оформлення кредитного рахунку, і потім, при погашенні кредиту, за кожен платіж сплачується комісія за обслуговування цього рахунку.
  • За оформлення кредитного рахунку стягується фіксована плата і потім щомісячно потрібно платити за супровід цього кредитного рахунку.
  • Позичальник виплачує кредит за чітким графіком, де вказана сума кожного платежу. Склавши всі ці платежі, помічаєш, що сума значно перевищує суму покупки товару. Відсотки з кредиту включені в суму щомісячних платежів.
  • Кредитні кошти можна вносити лише через каси банку або його термінали, при цьому банк буде вилучати плату за внесення грошей у банк у розмірі ставки за кредитом.
  • Немає комісії за відкриття, за перерахування грошей, за супровід кредитного рахунку, за зарахування грошей на рахунок, правильно розраховані щомісячні платежі з погашення кредиту, але позичальник обов'язково повинен застрахувати своє життя у певній страховій компанії. При цьому страхові платежі повинні сплачуватися щомісячно, у разі несплати банк автоматично нараховує високий штраф на суму кредиту.
  • І останнє, безвідсотковий кредит поширюється лише на товар зі спец ціною, тобто в ціну товару включені всі відсотки за кредит наперед.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Кредит – це гроші, які Ви тимчасово берете в банку. Вивчайте уважно кредитний договір, адже, підписуючи його, Ви берете на себе зобов'язання вчасно і в повному обсязі повернути всю суму кредиту, а також відсотки за користування кредитом.