(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2014-09-24

Власниками п'ятьох лотів, загальною сумою більш як 13 тисяч гривень, стали на благодійному аукціоні «Заради життя» представники Асоціації банків Львівщини…

Організатором виступила ГО "Розвиток Громади" за ініціативи Львівського жіночого літературного клубу. Гроші, зібрані від продажу творів мистецтва будуть направлені на лікуванння та повну реабілітацію п`яти постраждалих бійців АТО.

На аукціоні були представлені вироби і картини відомих художників України – Віктора Стогнута, Бориса Буряка, Ореста Манюка, а також молодих митців.

Дійство відкривав Голова облдержадміністрації Юрій Турянський.

Першим і найдорожчим лотом стала картина Володимира Немира "Бокораш". Від продажу цієї картини на реабілітацію важкопоранених бійців буде направлено 37,5 тисяч гривень. Про кожен лот розповідала й давала свою оцінку мистецтвознавець Олена Кіс-Федорук.

Одним з найбільш затребуваних лотів стала каска майданна. Спецільно для активістів Євромайдану взимку цю каску розмалювала відома письменниця Міла Іванцова. Ціна лоту стартувала від 300 гривень. Після запеклих торгів каску було продано за 2600 гривень.

Лялечка ручної роботи від львівської майстрині-лялькарки Катерини Кирилової дісталась Ірині Хмарській, яка крім того стала власницею «Мукачівського краєвиду».

За кошти Асоціації банкірів Львівщини була придбана картина «Звенів» поета, художника, фотографа Ігоря Филипіва. Долучились до аукціону представники дирекції «Райффайзен банк Аваль» та Львівського інституту банківської справи. Загалом на торгах активістам вдалося зібрати понад 130 тисяч гривень. Було продано більше 30 лотів.