(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2014-03-18

Понад 400 тис. грн – вдалось зібрати студентам Університету банківської справи НБУ за результатами проведення благодійних концертів і Тихого аукціону в рамках проекту VIII «Аукціон надій» «Шевченко live».

Метою VIII аукціону стало відновлення дубової алеї в селі Моринцях (Черкаська обл.), що розташована на території історико-культурного заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка», та була посаджена 50 років тому українцями з діаспори. Після ремонту в зеленій оазі Моринців з'явиться огорожа, лавки, вистелені доріжки, буде встановлена буккросингова шафа з українською літературою, аби кожен бажаючий міг провести тут час з книгою.

Проект стартував у Львові. 121 тисяча 430 грн стали результатом першого благодійного концерту «Шевченко live: 200 років живого спілкування», що відбувся 20 січня в приміщенні Львівського театру опери і балету імені Соломії Крушельницької. Кошти вдалося виручити від продажу квитків і під час лотереї.

Днями заключний концерт пройшов у Черкаській обласній філармонії, йому передували благодійні торги, що цьогоріч пройшли у форматі Тихого аукціону. На продаж було виставлено 53 лоти, що надали відомі особистості та компанії. Велика частка лотів тематично пов'язана з іменем Т. Шевченка.

Зібрані кошти дали змогу уже розпочати роботи у парку. 50 тис грн. з них студенти одноголосно вирішили пожертвувати на допомогу двом пораненим під час сутичок 20 лютого на Майдані –  сотникові Народної самооборони Євгенові Сагуйченку та активісту Василеві Галамаю.

 

Директор заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» Богдан Писар сказав, що ініціатива Університету є справжнім подарунком Кобзареві, вона дуже слушна та важлива. «Місце, де народився Тарас Шевченко, має бути туристичною окрасою України. І відновлена дубова алея обов'язково стане родзинкою «Моринців», – наголосив директор заповідника.

 

Під час засідання вченої ради Львівського інституту УБС НБУ відбулося вручення придбаних лотів і подяк Університету за меценатську підтримку VІІІ «Аукціону надій» директорові ЛІБС УБС НБУ Миколі Вознюку, Голові правління КС «Галичина» Назарові Галайку, директору відділення «Львівська регіональна дирекція» ВАТ «ВТБ Банк» Ігорю Романіву, директору ПАТ «Імексбанк» Віталію Серватяку, Голові Правління ПАТ «Ідея Банк» Андрію Рязанцеву. У тексті пам'ятних подяк зазначено: «підтримавши ініціативу студентів, Ви власним прикладом долучилися до відновлення дубової алеї на батьківщині Тараса Шевченка в с. Моринцях та втілили в життя один із заповітів Великого Тараса "Свою Україну любіть"».