(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2013-10-18

29 серпня у спорткомплексі Львівського інституту банківської справи завершився захоплюючий міжбанківський турнір «Теніс для всіх», проведений Асоціацією банків Львівщини . Впродовж серпня керівники банківських установ демонстрували свої бійцівські якості для досягнення перемоги. Організаторам заходу було надзвичайно важливо популяризувати цей елегантний вид спорту і залучити до турніру окрім знаних тенісистів , тих учасників, які ніколи раніше не тримали в руках ракетку.

Турнір стартував 8 серпня на відкритих кортах спорткомплексу «Медик». Ініціатор і головний суддя змагань - начальник управління НБУ у Львівській області Іван Гаврилець з задоволенням навчав початківців азам великого тенісу. Вже в перший день було зрозуміло, що теніс – це чудовий вид спорту, який допомагає підтримувати не тільки чудову фізичну форму, а й відмінний психологічний настрій.

Переможцем турніру став керуючий філією ПАТ «Укрексімбанк» у м. Львові – Андрій Стасів. У динамічному, напруженому поєдинку він здобув перемогу над Романом Джусом - керівником львівського відділення банку «Хрещатик». Третє місце посів директор ЛОД «Райффайзен банк Аваль», Голова Правління Асоціації банків Львівщини, організатор турніру - Сергій Бойко.

Найцінніший результат змагань – позитивні емоції, здоровий дух і бажання учасників не припиняти тренувань і вдосконалювати свою майстерність, готуючись до наступного турніру.