(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2013-07-09

Завершився черговий Міжбанківський турнір з футзалу – 2013 року.

13 команд-учасниць найспортивніших банківських установ Львівщини, працівники яких ведуть і пропагують здоровий спосіб життя, взяли участь у цьому турнірі.

Більше 150 ігор, 1 159 забитих м'ячів.

Приємно, що ініціаторами, основними організаторами, суддями цього турніру були працівники Управління НБУ у Львівській обл.: Варещук Олег, Бецала Олег, Гнатяк Богдан, Ковалишин Юрій , а також Кульчицький Юрій (Кредобанк) та тренер ДЮСШ №4 Лема Ярослав, які безкорисно підтримали турнір і фахово судили ігри. Найбільше ігор в якості судді провів Олег Бецала. Дякуючи йому, ми також вчасно дізнавались про результати кожного туру змагань.

І, мабуть, нічого не відбулось, якби не взявся за проведення турніру Олег Петрович Варещук. Своє бажання створити для банківських працівників футбольне свято він втілював незважаючи на свою зайнятість на державній службі.

Проведення турніру стало можливим завдяки керівництву Львівського банківського інституту. Більшість ігор проходили у спорткомплексі на Жовківській і це суттєво зменшило витрати по проведенню змагань.

10 червня 2013 року у дворику Львівського інституту банківської справи відбулась урочиста церемонія нагородження, яку проводили начальник управління Нацбанку в регіоні, людина спортивного духу - Гаврилець Іван Михайлович, заступник Голови Правління Асоціації банків Львівщини Сергеєв Олег Миколайович та Голова Ревізійної комісії Асоціації Стасів Андрій Михайлович.

За результатами 24 туру змагань переможцями стали:

з одним програшом команді Райффайзен банк Аваль, посіла І–ше місце - команда ЛІБС;

З різницею в два очки забитих/пропущених м'ячів

ІІ-е місце у команди «Райффайзен банк Аваль»;

ІІІ-тє – команда Філії ПАТ «Укрексімбанк» у м. Львові.

За найбільшою кількістю забитих голів визначено:

Ледневський Олег (ОКСІ БАНК) – кращий бомбардир турніру (45 голів);

За результатами опитування команд, визначено:

Ставничий Андрій (ЛІБС) – кращий гравець турніру;

Галичанівський Андрій (АВАЛЬ) – кращий захисник турніру;

Бек Ростислав (ЕХІМ) - кращий воротар турніру.

Асоціація банків Львівщини щиро дякує всім учасникам турніру -командам зі стажем та тим командам, які цього року вперше вийшли на поле турніру, вітає переможців і сподівається, що ми зустрінемося наступного року.