(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2013-04-18

18 квітня стартував Всеукраїнський медіа-тур, організований Незалежною асоціацією банків України (НАБУ). Захід організовано в рамках реалізації програми «Підвищення рівня фінансової грамотності населення України», куратором якої виступає Національний банк України.

Два дні поважний «десант» НАБУ разом з банками-членами Асоціації та партнерами гостювали у столиці Західної України – давньому Львові. Євгенія Чемерис, Голова Комітету НАБУ з питань оподаткування та обліку, Голова правління «Креді Агріколь Банку», зустрілася з учнями Львівського економічного ліцею і провела інтерактивну лекцію «Як створити банк». Розбудова фінансової установи супроводжувалася жвавою дискусією. Діти, які продемонстрували найкращі знання, ставали відповідальними особами у новому банку і отримали цінні призи.

Виконавчий директор НАБУ, Голова правління «Укргазбанку» Сергій Мамедов розповів про професію банкіра і про важливість фінансових знань старшокласникам школи №3. НАБУ також провела в класі вікторину, під час якої найобізнаніші і найактивніші учасники отримали призи й подарунки.

Одночасно Дмитро Крепак, Голова правління «Кредобанку» спілкувався з учнями школи «Софія», де також пройшла фінансова вікторина.

За ініціативою НАБУ, день «відкритих дверей» фінустанови влаштували по всьому місту. У заході взяли участь такі банки-члени Асоціації, як «Укрсоцбанк» UniCreditbank, банк «Львів», «Райффайзен Банк Аваль», «CityCommerce Bank», «Укрексімбанк», «Всеукраїнський банк розвитку», «УкрСиббанк», «ВТБ Банк», «PlatinumBank», «Креді Агріколь Банк», «Укргазбанк», «Фолькс банк». Працівники банків, популяризуючи професію банкіра, показали школярам «внутрішню кухню» відділень.

Сергій Мамедов, Євгенія Чемерис і директор Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України Микола Вознюк зустрілися з вихованцями середньої школи-Інтернату №2. Представники НАБУ розповіли дітям про те, що таке фінансові знання, чому вони важливі і як їх використовувати. Діти цікавилися фінансовою освітою, кар'єрою в банку, специфікою роботи у фінансових установах. С. Мамедов, Є. Чемерис, М. Вознюк і представник «Астрабанку» вручили дітям подарунки.

У знаменитому «Італійському дворику» відбулася зустріч Сергія Мамедова та Євгенії Чемерис з місцевими банкірами, організована Асоціацією банків Львівщини. Модерував зустріч представник ПАТ «Укрсоцбанк» UniCreditbank Олег Сергеєв. У заході також взяли участь Тетяна Рупчева, начальник Департаменту міжнародних зв'язків НБУ; Іван Гаврилець, начальник управління НБУ у Львівській області; Назар Горпинюк, начальник управління контролю ДПС у Львівській області; Зеновій Добрянський, заступник начальника відділу боротьби з кіберзлочинністю ГУ МВС України у Львівській області. На зустріч також завітав львівський міський голова Андрій Садовий. Виконавчий директор НАБУ і Голова Комітету НАБУ з питань оподаткування та обліку розповіли присутнім про діяльність асоціації та відповіли на їхні запитання. Львівські банкіри також побачили презентацію проекту НАБУ «Протидія кіберзлочинності».

19 квітня НАБУ виступила у Львівському університеті ім. Франка. Близько двохсот студентів з неприхованою цікавістю сприйняли виступи Сергія Мамедова, Євгенії Чемерис, презентацію керівника проекту НАБУ «Протидія кіберзлочинності» Тетяни Самсонюк та розповідь заступника начальника відділу боротьби з кіберзлочинністю ГУ МВС України у Львівській області Зеновія Добрянського. Молоді люди спробували свої сили у спеціальній вікторині, присвяченій проблемам захисту від кіберзлочинності.

НАБУ також організувала спеціальний медіа-тренінг для львівських ЗМІ на тему «Ролі фінансової грамотності у підготовці журналістських мета ріалів». Провели тренінг відомий український журналіст Руслан Чорний («Коммерсантъ-Украина») і представник ПАТ «Укрсоцбанк» UniCreditBank Олег Сергеєв.

Останнім етапом львівської поїздки стала зустріч Сергія Мамедова у Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, яка зібрала повну залу. Виконавчий директор НАБУ розповів про діяльність Асоціації, про своє бачення питань, які хвилюють банківську систему, дав професійні поради та роз'яснення.