(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2011-11-04

4 листопада відбулося проведення установчих зборів нової Господарської Асоціації "Незалежної асоціації банків України" (НАБУ), створення якої підтримали 60 банків України.

Борис Тимонькін

НАБУ – це об'єднання банків, які вважають за потрібне спільно захищати свої інтереси та спільно вибудовувати відносини з Національним банком України.

Головою ради Незалежної асоціації банків України обраний голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін, а виконавчим директором — голова правління банку "Старокиївський" Юрій Яременко. Заступниками голови ради НАБУ обраний голова спостережної ради Платинум-банку Юрій Блащук і голова правління банку "Київ" Світлана Скосирська.

Основним керівним органом НАБУ є рада асоціації, у яку входить 19 представників банків, членом якої обрали і Голову Правління АБ «Експрес-Банк» Юрія Джуса.

Голова Правління UniCredit Bank, ПАТ «Укрсоцбанк», Борис Тимонькін вже неодноразово підкреслював усю важливість створення подібної організації і ще раз зазначив основні принципи та прагнення новоствореної асоціації: «НАБУ створюється на принципах, за якими діють подібні організації в усьому світі. Ми прагнемо створити організацію, яка б була незалежною від політичних процесів та амбіцій окремих осіб та ефективно діяла б для захисту інтересів своїх членів. Ми готові і будемо вибудовувати діалог з владою незалежно від її політичного кольору та персоналій, якими вона представлена, адже влада періодично змінюється, а банківська система з її проблемами та інтересами залишається».