(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2012-12-14

Переконливою більшістю голосів, а саме 67 з 75-ти, новим керівником Університету банківської справи НБУ конференція делегатів трудового колективу обрала професора, доктора економічних наук Тамару Смовженко. На конкурс висувались дві кандидатури – Тамари Смовженко та проректора Університету Олега Васюренка.

Критерії відбору: вчене звання професора, науковий ступінь доктора, стаж роботи в УБС не менше ніж 10 років. У своєму виступі Олег Васюренко наголосив на необхідності зростання ролі інститутів Університету, відкритті нових напрямів підготовки, міжнародній співпраці, налагодженні внутрішнього мікроклімату в колективі. Натомість Тамара Смовженко загострила увагу на основних цілях, до яких повинен прямувати виш – статус самоврядного, входження до ТОП-рейтингів ВНЗ України та Європи, прозорість управління, відповідність запитам суспільства та НБУ.

Під час обговорення кандидатур учасники конференції відзначили ті успішні проекти, що стоять за спиною Тамари Степанівни – створення комплексів «Західбанкосвіта», «Економосвіта», членство у Глобальному договорі ООН, приєднання до Великої хартії Університетів, проект «Фінансова грамотність», створення самого Університету та ін.

Здобувши перемогу, Тамара Смовженко пообіцяла виправдати довіру колективу і зізналась, що лише висока професійність команди ВНЗ стала для неї аргументом узагалі висувати свою кандидатуру на посаду керівника Університету.

Нагадаємо, що Тамара Смовженко працює в системі НБУ вже майже 20 років. Вона очолювала Львівський інститут банківської справи НБУ, а з 2006 до 2011 року працювала ректором Універитету банківської справи НБУ. Останній рік професор обіймала посаду радника ректора.