(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

2011-09-23

23 вересня 2011 року у ресторані «Високий Замок» відбулась церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Обличчя міста-2011», організаторами якого є Львівська міська рада та Львівська торгово-промислова палата.

З приємністю вітаємо колективи ПАТ «Райффайзен банк Аваль», Банку «ЛЬВІВ» та Львівського інституту банківської справи УБС НБУ з перемогою !

Так ПАТ «Райффайзен банк Аваль» став переможцем конкурсу у номінації «У світі грошей: Львів банківський».

Широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг надаються клієнтам банку через загальнонаціональну мережу, до якої станом на 1 січня 2011 року входили 931 відділення у великих містах, обласних та районних центрах, окремих селищах у всіх регіонах України.

У 2010 році британський фінансовий журнал Euromoney удостоїв «Райффайзен Банк Аваль» звання «Кращий банк в Україні», яку банк отримує уже не вперше. «Найкращим банком в Україні-2010» «Райффайзен Банк Аваль» став і за версією видання Business New Europe у межах рейтингу «Найкращий банк у ЦСЄ/СНД у 2010 році».

Львівський інститут банківської справи УБС НБУ виявився найсильнішим у номінації «Львів інноваційний». Зокрема, особливу увагу компетентного журі заслужила наукова тема: "Удосконалення управління людськими ресурсами в умовах інноваційної економіки", що виконувалась на кафедрі економіки та управління персоналом у 2009-2011 році під керівництвом д.е.н., проф. Любов Семів.

Отримані результати науково-дослідної теми були використані при розробці стратегії Львівщини до 2015 року, широко використовуються при розкритті тем з дисциплін, які викладаються для студентів напряму «Управління персоналом та економіка праці» і дозволяють підготувати справжніх управлінців 21 століття.

Банк «ЛЬВІВ» цього року знову отримав перемогу у номінації "Віртуальний Львів" за кращий сайт, за допомогою якого банк є більш відкритим, доступним і зрозумілим для клієнтів.

Конкурс «Обличчя міста» проводиться серед промислових та торговельних підприємств, банків, будівельних та транспортних фірм, страхових компаній, готелів, туристичних агенцій, ресторанів, кав'ярень, сервісних та інших підприємств та компаній Львова. Його проведення стало доброю традицією бізнесового життя міста. В номінаціях конкурсу традиційно визначають найкращі підприємства міста, які є візитними картками Львова та які по праву заслужили повагу громади міста та довіру ділових партнерів.

Володарями нагороди «Обличчя міста» також є: Фольксбанк, Укрексімбанк, Кредобанк.