(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
«ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ»
ЛЬВІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ

79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 9
web-сторінка: www.oschadnybank.com
e-mail: office@ lvivob.net


Начальник управління

Романів Ігор Миколайович

Приймальня

Гамзінова Марія Юріївна

240-39-01

тел./факс:297-12-65

240-39-03

тел/факс 297-15-07


Заступник начальника управління,
начальник фінансово-економічного відділу

Галабут Марія Степанівна

240-39-33


Заступник начальника управління з корпоративного бізнесу

Ханас Григорій Павлович

240-39-29

297-12-63


Заступник начальника управління з роздрібного бізнесу

Наконечна Зеновія Петрівна

240-39-37


Заступник начальника управління,
начальник відділу інформаційних технологій

Ірза Орест Мар`янович

240-39-14


Головний бухгалтер

Коваль Тетяна Василівна

240-39-07


Заступник головного бухгалтера завідувач сектору

Гойдало Людмила Миколаївна

240-39-11


Заступник головного бухгалтера завідувач сектору

Сошко Андрій Ігорович

240-39-10


Заступник головного бухгалтера

Проців Надія Миколаївна

240-39-08


Начальник відділу організації роздрібного кредитування

Павлів Іван Михайлович

245-99-81


Відділ з корпоративного бізнесу
Начальник відділу

Петришин Любов Йосипівна

240-39-31


Заст. нач. відділу з корпоративного бізнесу

Гловацька Марія Миколаївна

240-39-30


Відділ касових операцій та безготівкових розрахунків
Начальник відділу

Крокіс Андрій Богданович

240-39-40


Заступник начальника відділу касових операцій
та безготівкових розрахунків

Бішко Марія Йосипівна

240-39-43


Відділ платіжних карток
Начальник відділу

Дропа Марія Олексіївна

240-39-41


Заступник начальника відділу платіжних карток

Рисін Степанія Михайлівна

240-39-46


Відділ депозитів та компенсаційних виплат
Начальник відділу

Романчак Марія Павлівна

240-39-47


Заступник начальника відділу депозитів
та компенсаційних виплат

Верещагіна Надія Іванівна

240-39-48


Відділ по роботі з персоналом

Рибачок Галина Миколаївна

240-39-06


Заступник начальника відділу по роботі з персоналом

Раневич Ірина Олегівна

240-39-06


Заступник начальника відділу інформаційних технологій

Цап Ірина Станіславівна

240-39-15


Завідувач сектору підтримки
інформаційних технологій

Соловйов Віктор Юрійович

240-39-17


Сектор комп'ютерних мереж та комунікацій
Завідувач сектору

Борис Андрій Романович

240-39-23


Сектор захисту інформації
Завідувач сектору

Полець Ярослав Ігорович

240-39-22


Сектор фінансового моніторингу
Зав.сектором по фін.моніторингу

Щипко Галина Василівна

240-39-24


Відділ будівництва, експлуатації будівель
та господарського обслуговування
Начальник відділу

Тшук Орест Анатолійович

240-39-50


Заступник начальника відділу будівництва,
експлуатації будівель та господарського обслуговування

Тимченко Володимир Миколайович

240-39-73


Відділ валютних операцій та контролю
Начальник відділу

Єлізарова Валентина Володимирівна

т/ф240-39-52


Заступник начальника
Відділу валютних операцій та контролю

Климак Наталя Василівна

240-39-55


Заступник начальника
Відділу валютних операцій та контролю

Бабій Віра Ігорівна

240-39-53


Відділ банківської безпеки
Начальник відділу

Бугіль Юрій Володимирович

240-39-56


Відділ банківської безпеки
Заступник начальника відділу

Рондяк Юрій Григорович

240-39-57


Відділ по роботі з проблемними активами
Начальник відділу

Шандарівський Тарас Григорович

т/ф240-39-59


Заступник начальника
Відділу по роботі з проблемними активами

Ванчишин Роксоляна Зеновіївна

240-39-60


Юридичний відділ
Начальник відділу

Шкіль Михайло Ілліч

т/ф240-39-61


Заступник начальника юридичного відділу

Романова Наталя Володимирівна

240-39-62


Заступник начальника юридичного відділу

Гев Петро Васильович

240-39-62


Відділ ревізій та контролю
Начальник відділу

Калужний Володимир Ярославович

240-39-63


Заступник начальника відділу ревізій та контролю

Кушай Ігор Миколайович

240-39-63


Заступник начальника
відділу ревізій та контролю

Добровольський Василь Ярославович

240-39-65


Відділ аналізу та управління грошовою позицією
Начальник відділу

Бутрин Уляна Василівна

240-39-66


Відділ внутрішнього аудиту
Начальник відділу

Трущак Ольга Михайлівна

240-39-68


Відділ організації роботи мережі філій та маркетингу
Начальник відділу

Паньків Мирослава Євстахіївна

240-39-64


Гол.інженер з питань цивільної оборони та спецроботи

Климчук Сергій Григорович

240-39-70


Операційний відділ
Начальник відділу

Цикала Юрій Борисович

240-39-74


Головний бухгалтер ОПЕРв

Федор Марія Володимирівна

240-39-32


Відділення в м.Борислав
82300, Львівська обл., м.Борислав, вул.Шевченка,18

Керуючий

Кропивницька Руслана Йосипівна

(248) 5-24-82

Заступник керуючого

Дубик Світлана Дмитрівна

(248) 5-00-04

Нач.відділу бухг.обліку, звітності та контролю

Вітошинський Олег Михайлович

(248)5-00-04


Філія-Дрогобицьке відділення № 6307
82100, м.Дрогобич, пл.Замкова Гора,3

Керуючий

Радзієвська Людмила Іванівна

(244)3-55-93

Заступник керуючого

Волянський Роман Йосипович

(244)3-55-33

Заступник керуючого

Шах Андрій Михайлович

(244)3-55-33

Головний бухгалтер

Здреник Віра Петрівна

(244) 3-55-33


Філія-Червоноградське відділення № 7856
80100,м.Червоноград, вул.Шептицького,4

Керуючий

Тимофеєва Надія Броніславівна

(249)2-11-03

Заступник керуючого

Гук Любов Лук'янівна

(249)2-30-06

Головний бухгалтер

Кеська Марія Михайлівна

(249)2-50-83


Філія-Бродівське відділення № 6323
80600, м.Броди, вул. Шевченка,15

Керуючий

Олійник Лідія Йосипівна

(266)4-30-70

Головний бухгалтер

Дзвінник Лариса Мар'янівна

(266)4-30-90


Відділення в м.Буськ
80500, м.Буськ, вул.Петрушевича,18

Керуючий

Особа Надія Дмитрівна

(264) 2-17-77

Нач.відділу бухг.обліку, звітності та контролю

Якимів Надія Іванівна

(264) 2-17-81


Відділення в м.Городок
81500, м.Городок, майдан Гайдамаків, 27

Керуючий

Денега Богдан Дмитрович

(231) 3-01-63

Заступник керуючого-нач.від.розв.банк.бізнесу

Зільник Іван Ярославович

(231) 3-01-63

Нач.відділу бухг.обліку, звітності та контролю

Малюта Олеся Володимирівна

(231) 3-16-59


Філія-Жидачівське відділення № 6313
81700, м.Жидачів, вул.Шашкевича,28

Керуючий

Сокирко Федір Сидорович

(239) 3-13-65

Заступник керуючого

Камінська Оксана Іванівна

(239) 3-13-65

Головний бухгалтер

Вайда Любов Василівна

(239) 3-12-84


Філія-Золочівське відділення № 6326
80700, м.Золочів, вул.Мазепи,1а

Керуючий

Бігус Олег Володимирович

(265)4-21-63

Заступник керуючого

Швець Надія Ярославівна

(265) 4-42-98

Головний бухгалтер

Михайлів Надія Йосипівна

(265)4-23-28


Філія-Кам'янка-Бузька відділення № 6327
80400, м.Кам'янка Бузька, вул.Шевченка,19

Керуючий

Крут Остап Ігорович

(254) 2-32-75

Заступник керуючого-нач.від.кредитування

Волянюк Віталій Святославович

(254) 5-11-06

В.о. головного бухгалтера

Макар Оксана Богданівна

(254) 5-11-06


Філія-Миколаївське відділення№ 6533
81600,м.Миколаїв, вул.Шептицького,4

Керуючий

Куючко Валентина Олександрівна

(241) 5-12-41

Заступник керуючого

Беген Надія Богданівна

(241)5-15-86

Головний бугалтер

Заболотна Оксана Валеріївна

(241)5-15-86


Філія-Мостиське відділення№ 6315
81300, м.Мостиська, вул.Будзиновського, 10

Керуючий

Галишак Марія Іванівна

(234) 4-11-31

Заступник керуючого

Синякевич Романна Йосипівна

(234) 4-11-31

Головний бугалтер

Бєда Зофія Євстахівна

(234) 4-14-85


Філія-Жовківське відділення № 6325
80300, м.Жовква, вул.Воїнів УПА, 2

Керуючий

Станько Віктор Григорович

(252)2-12-92

Заступник керуючого

Бранець Володимир Васильович

(252)2-10-19

Головний бугалтер

Мельничук Ольга Іванівна

(252) 2-13-92


Відділення в м.Перемишляни
81200, м.Перемишляни,вул.Базарна, 2

Керуючий

Курилович Леонід Флорович

(263)2-11-36

Нач.відділу бухг.обліку, звітності та контролю

Костельна Марія Степанівна

(263)2-12-36


Філія-Пустомитівське відділення№ 6381
81100, м.Пустомити, вул.Грушевського, 99

Керуючий

Рибак Василь Богданович

(230)4-14-80, (032)227-88-52

Заступник керуючого

Даляк Марія Андріївна

(230)4-14-80

Головний бухгалтер

Кардаш Леся Володимирівна

(230)4-13-75


Філія-Радехівське відділення № 6332
80200, м.Радехів, вул.Сонячна,3

Керуючий

Поєнко Ольга Михайлівна

(255)2-17-84

Заступник керуючого

Карплюк Катерина Василівна

(255)2-17-84

Головний бухгалтер

Микитин Лариса Василівна

(255)2-15-92


Філія-Самбірське відділення № 6310
81400, м.Самбір, вул. Сагайдачного, 2/4

Керуючий

Бобик Андрій Миколайович

(236)3-32-84

Заступник керуючого

Сташків Микола Іванович

(236)3-23-77

Головний бухгалтер

Гащин Галина Всеволодівна

(236)3-41-52


Філія-Сколівське відділення№ 6399
82600, м.Сколе, вул.Гоголя, 2

Керуючий

Ладанівський Юрій Олексійович

(251)2-12-60

Заступник керуючого

Заревич Іванна Денисівна

(251)2-20-23

Головний бухгалтер

Іванів Наталія Степанівна

(251)2-12-62


Філія-Сокальське відділення № 6333
80000,м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 29

Керуючий

Барило Ігор Григорович

(257)7-37-06

Заступник керуючого-нач.від.кредитування

Снісарчук Надія Іанівна

(257)2-37-16

Головний бухгалтер

Шмігель Ірина Вікторівна

т/ф. (257)7-37-16


Відділення в м.Ст.Самбір
82000, м.Старий Самбір, вул.Л.Галицького, 88

Керуючий

Борецький Андрій Ярославович

(238)2-17-51

Заступник керуючого

Павлова Галина Никифорівна

(238)2-17-51

Нач.відділу бухг.обліку, звітності та контролю

Зиблікевич Уляна Анатоліївна

(238)2-19-37


Філія-Стрийське відділення № 6311
82400, м.Стрий, вул.1-го Листопада, 12

Керуючий

Нагірна Іванна Іванівна

Приймальна

т/ф (245)7-06-91

(245)7-03-88

Заступник керуючого

Федорів Ольга Романівна

(245)7-06-91

Головний бухгалтер

Дума Любов Михайлівна

(245)7-05-03


Відділення в м.Турка
82500,м.Турка, вул.Шептицького, 2

Керуючий

Сорокін Ірина Ярославівна

т/ф (269)3-10-33

Заступник керуючого-головний ревізор

Зубрицька Іванна Богданівна

(269)3-10-33

Нач.відділу бухг.обліку, звітності та контролю

Цебак Ольга Вікторівна

(269)4-13-97


Філія-Яворівське відділення № 6334
81000,м.Яворів, пл.Ринок,9

Керуючий

Була Володимир Дмитрович

(259)2-17-56

т/ф(259)2-28-71

Заступник керуючого

Бак Ольга Василівна

(259)2-17-35

Головний бухгалтер

Тимофєєва Людмила Володимирівна

(259)2-17-35