(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

Події Асоціації

2017-11-03

«Керуй фінансами впевнено!»
Під таким гаслом у Львові у Будинку вчених 1-3 листопада проходили Дні фінансової обізнаності. Це спільний проект Національного банку України, компанії Visa, USAID, Університету банківської справи, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.Детальніше про новину

2016-05-25

Проходження фінансового квесту – це захоплююча гра: азарт, пізнання, винахідливість, а тут ще й подарунок переможцю від директора Львівського інституту Університету банківської справи Миколи Вознюка – політ на повітряній кулі. Круто!Детальніше про новину

2015-10-10

Відбулась головна благодійна подія сезону - Х "Аукціон надій". Захід проходив в Музеї етнографії та художнього промислу. Саме на фасаді цієї будівлі знаходиться скульптура «Рільництво. Ощадність. Промисловість». Цього року зібрані на аукціоні кошти підуть на її реставрацію.

Детальніше про новину

2015-08-03

Асоціація банків Львівщини спільно з Інститутом банківської справи продовжує проводити з дітьми та підлітками, які перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, заняття на основі курсів “Фінансова грамотність”.


Детальніше про новину

2015-04-15

16 жовтня 1993р. ІІ з'їздом Українських комерційних банків було прийнято Кодекс честі українського банкіра. Серед інших важливих зобов'язань Кодексом визначено що, банкір дотримується принципів єдності, солідарності, взаємодопомоги, утверджує дух корпоративності та довіри у своїх стосунках з іншими банкірами.

Нагадаю, що більше як 20 років тому, саме на засадах моралі, чесної конкуренції і взаємодопомоги шанованими львівськими банкірами була заснована Асоціація банків Львівщини. Ці люди виступали гарантами добропорядності, чесності, надійності ведення банківського бізнесу і можуть слугувати прикладом для багатьох.

Детальніше про новину

2014-11-04

Всесвітній день заощаджень: банкіри та студенти моделюють банк майбутнього. 31 жовтня в рамках відзначення Всесвітнього дня заощаджень у Львівському інституті банківської справи УБС НБУ за підтримки Незалежної асоціації банків України відбувся навчально-просвітницький захід «Банк та Ощадність – 2030».

Детальніше про новину

2014-09-24

Власниками п’ятьох лотів, загальною сумою більш як 13 тисяч гривень, стали на благодійному аукціоні «Заради життя» представники Асоціації банків Львівщини…Детальніше про новину

2014-08-27

Завдання підвищення фінансової грамотності населення Асоціація банків Львівщини вважає одним з пріоритетних. Тому львівські банкіри охоче підтримали ініціативу Незалежної асоціації банків України та Університету банківської справи НБУ спільно провести освітні заходи у літніх дитячих таборах.


Детальніше про новину

2014-03-18

Понад 400 тис. грн – вдалось зібрати студентам Університету банківської справи НБУ за результатами проведення благодійних концертів і Тихого аукціону в рамках проекту VIII «Аукціон надій» «Шевченко live».


Детальніше про новину

2013-10-31

31 жовтня – Всесвітній день заощаджень. Протягом місяця фахівці банківських установ разом з викладачами Львівського інституту Університету банківської справи НБУ реалізовують проект «Пропаганда Ощадливості для школярів та студентів». Мета проекту – ознайомлення учнів шкіл та студентів з ідеями ощадності, роз'яснення основних принципів ведення сімейного бюджету та фінансового обліку, надання інформації про різноманітні фінансові продукти і т.д.

Детальніше про новину

2013-10-18

29 серпня у спорткомплексі Львівського інституту банківської справи завершився захоплюючий міжбанківський турнір «Теніс для всіх», проведений Асоціацією банків Львівщини . Впродовж серпня керівники банківських установ демонстрували свої бійцівські якості для досягнення перемоги. Організаторам заходу було надзвичайно важливо популяризувати цей елегантний вид спорту і залучити до турніру окрім знаних тенісистів , тих учасників, які ніколи раніше не тримали в руках ракетку.

Детальніше про новину

2013-08-07

Сергія Бойка обрано членом Громадської ради при ГУ Міндоходів у Львівській області. 07 серпня 2013 року відбулись Установчі збори для формування складу Громадської ради при ГУ Міндоходів у Львівській області. Для участі у зборах Асоціація банків Львівщини делегувала Голову Правління - Бойка Сергія Миколайовича...Детальніше про новину

2013-07-09

Завершився черговий Міжбанківський турнір з футзалу – 2013 року. 13 команд-учасниць найспортивніших банківських установ Львівщини, працівники яких ведуть і пропагують здоровий спосіб життя, взяли участь у цьому турнірі.

Детальніше про новину

2013-06-01

28 травня 2013 р. в приміщенні BRITISH CLUB LVIV відбулись урочисті збори Асоціації банків Львівщини та ГО «Асоціації банкірів Львівщини», присвячені Дню банківських працівників та 19 річниці створення Асоціації банків Львівщини.

Детальніше про новину

2013-04-18

Львівські банки, в рамках медіа-туру Незалежної Асоціації банків України, провели 18-19 квітня 2013 року «Дні відкритих дверей» для учнів львівських шкіл, де викладають уроки фінансової грамотності …


Детальніше про новину

2013-04-18

18 квітня стартував Всеукраїнський медіа-тур, організований Незалежною асоціацією банків України (НАБУ). Захід організовано в рамках реалізації програми «Підвищення рівня фінансової грамотності населення України», куратором якої виступає Національний банк України.

Детальніше про новину

2013-04-12

14 березня розпочався черговий Міжбанківський турнір з футзалу, присвячений Дню банківського працівника.

12 банківських установ заявили про участь своїх команд у цьогорічному турнірі: ПАТ АКБ «Львів», Банк «Фінанси та кредит», ПАТ «Фольксбанк», Банк ВТБ, ОТП Банк, Платинум Банк, Кредобанк, Укрексімбанк, ...

Детальніше про новину

2012-12-14

Переконливою більшістю голосів, а саме 67 з 75-ти, новим керівником Університету банківської справи НБУ конференція делегатів трудового колективу обрала професора, доктора економічних наук Тамару Смовженко. На конкурс висувались дві кандидатури – Тамари Смовженко та проректора Університету Олега Васюренка. Критерії відбору: вчене звання професора, науковий ступінь доктора, стаж роботи в УБС не менше ніж 10 років. У своєму виступі Олег Васюренко наголосив на необхідності зростання ролі інститутів Університету, ...

Детальніше про новину

2012-11-21

20 листопада Асоціація банків Львівщини та Незалежна асоціація банків України (НАБУ) підписали Генеральну Угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин.


Детальніше про новину

2012-06-22

Про хід реалізації соціальної ініціативи Президента України щодо здешевлення іпотечного кредитування у Львівській області.

У м. Львові по вул. Винниченка, 12 запрацювало «Єдине вікно» з прийому громадян, що виявили бажання отримати пільговий іпотечний кредит.

Детальніше про новину

2012-05-29

25 травня 2012 року у конференц-залі готельного комплексу «Гранд Резорт» відбулись позачергові звітно-виборні збори Асоціації банків Львівщини. На зборах були присутні усі члени Асоціації та керівники банків – члени ГО Асоціації банкірів Львівщини.


Детальніше про новину

2012-05-08

8 травня відбувся черговий турнір зі спортивного більярду, присвячений дню банківського працівника.

Перемогою Ореста Блащука (КБ «Приватбанк») завершився у львівському клубі «Динамік» турнір з більярду серед керівників банківських установ Львівщини. Грали у «Вільну піраміду» до двох поразок. У фіналі турніру Орест Блащук боровся за перемогу з Ігорем Кривком («Ерсте Банк»).

Детальніше про новину

2012-02-06

6-7 лютого Міжнародна фінансова корпорація в рамках Програми з подолання наслідків кризи на фінансовому ринку України провела семінар «Управління ризиком ліквідності банку після фінансової кризи»

Детальніше про новину

2011-12-22

«Обвал» Галицької Ощадної Каси

В 1842 р. під час проведення сейму Крайових Станів Галіції та Лодомерії пролунав заклик до приватних осіб створювати ощадні каси для зосередження коштів, які можна було б використати для розвитку краю. Вже під час сеймових засідань Стани утворили з цією метою субсидію та закликали збирати доброчинні внески для створення початкового капіталу необхідного для реалізації задуму.

Детальніше про новину

2011-12-22

Рада міста Львова виділила місце для будівлі першого банку Галичини на території катедрального кладовища поруч з різницькими ятками.

Перші згадки про заклади банківського типу в м. Львові припадають на XVI століття. Львівське Успенське Ставропігійське братство надавало грошові позики для своїх членів. У Статуті братства за 1586 рік ідеться про безвідсоткові грошові позики для братчиків, які надавались тільки в разі великої потреби.

Детальніше про новину

2011-12-21

21 грудня у дзеркальній залі Львівського театру опери та балету ім.С.Крушельницької відбувся благодійний «VI Аукціон надій». Організатори: студенти Університету банківської справи НБУ.


Детальніше про новину

2011-12-08

Власнику платіжної картки: Як не стати жертвою шахрайства

Кожен власник платіжних карток ризикує стати жертвою шахраїв , які використовують різні методи для зчитування конфіденційних даних.

Детальніше про новину

2011-12-08

У нашому цивільному кодексі записано, що кредит - це видача грошей на якийсь час і за винагороду.

Як не складно здогадатися, безвідсоткового кредиту не існує. То ж спробуємо наголосити, на які платежі слід звертати увагу в кредитному договорі, або в додатковій угоді до нього: ...

Детальніше про новину

2011-11-04

НАБУ – це об'єднання банків, які вважають за потрібне спільно захищати свої інтереси та спільно вибудовувати відносини з Національним банком України.

Детальніше про новину

2011-09-23

23 вересня 2011 року у ресторані «Високий Замок» відбулась церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Обличчя міста-2011», організаторами якого є Львівська міська рада та Львівська торгово-промислова палата.


Детальніше про новину

2011-07-28

28 липня 2011р. в Управлінні НБУ у Львівській області відбулась нарада за підсумками діяльності банківської системи Львівської області у І півріччі 2011 р. …

Детальніше про новину

2011-07-19

19 липня 2011 – спільне засідання Асоціації банків та Асоціації банкірів Львівщини в форматі «за сніданком». У невимушеній, неформальній атмосфері черговий раз зустрілись банкіри, щоб поділитись новинами, обговорити останні події. Зокрема, висловили стурбованість з приводу ситуації, яка склалась в АУБ …

Детальніше про новину

2011-06-28

«У житті немає нічого неможливого» - під такою назвою вийшла в світ книга про чудову людину, успішного керівника, талановитого освітянина – Тамару Смовженко. ЇЇ життєпис – не тільки історія успіху однієї людини, швидше намагання поділитись досвідом, зробити висновки, дати мудрі поради.


Детальніше про новину

2011-06-02

2 червня 2011 р. відбулося нагородження переможців турніру з міні-футболу, присвяченого Дню банківського працівника…
Детальніше про новину

2011-05-13

13 травня 2011 р. в приміщенні Львівського інституту банківської справи пройшло урочисте засідання Асоціації банків Львівщини, присвячене Дню банківського працівника.Детальніше про новину