(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

Наша місія - сприяти створенню позитивного середовища для розвитку банківської індустрії в регіоні

Банківська справа на Галичині має міцне і глибоке коріння. Перші офіційні згадки про банківські установи Східної Галичини датовані другою половиною ХVІІІ століття. На початку ХХ століття у Львові вже існували цілі "банківські вулиці". Зокрема, на невеличкій вулиці Січових Стрільців, де тепер розташовано офіс Асоціації банків Львівщини, розмістилося близько 20 фінустанов. Формування банківської системи міста відбувалось за безпосередньої участі відомих банкірів, фінансистів, громадських діячів, митців Галичини. Видатні постаті виступали гарантами добропорядності, чесності, надійності ведення банківського бізнесу, а їхнє слово було цінніше за підпис.

Власне, на засадах моралі і загальнолюдських цінностей, чесної конкуренції і взаємодопомоги будує свою роботу й Асоціація банків Львівщини. Це товариство цілісних, високопрофесійних, творчих особистостей, котрі роблять усе, щоб наша країна була самодостатня у своєму розвитку, орієнтована на суспільство заможних людей. Асоціація – це ще й чудовий клуб для однодумців, які займаються однією справою. Це альтернатива недобросовісній конкуренції, це один з інструментів, за допомогою якого формується образ банкіра – добропорядної, шанованої в суспільстві людини.

Асоціація прагне створити належні умови для розвитку банківської системи в краї, консолідувати банки та налагодити їх взаємодію з органами державної та виконавчої влади, Національним банком України, Асоціацією українських банків, іншими організаціями. Представники Асоціації є в колегії облдержадміністрації, координаційній раді при Львівському міському голові, громадській колегії при голові обласної ДПА.

Асоціація банків Львівщини стала реальною консолідуючою силою, котра суттєво впливає на соціально-економічний розвиток регіону, насамперед банківського сектору і фінансового ринку в цілому. У рамках співпраці з облдержадміністрацією Асоціація взяла активну участь у розробці Концепції економічного розвитку Львівщини до 2015 року, серії програм – енергозбереження, розвитку малого підприємництва, фінансування агропромислового комплексу, традиційно є учасником Міжнародного економічного форуму та Інвестиційного ярмарку.

Сьогодні АБЛ стоїть на захисті законних інтересів банківництва, спираючись у своїх діях на верховенство права і моралі.