(032) 240-37-98, (032) 260-31-62

Асоціація банків Львівщини

м. Львів, 79000
вул. Січових Стрільців, 11, оф.410
тел.: 240-37-98, 260-31-62
e-mail: asbanklv@gmail.com

Звітно-виборні збори Асоціації банків Львівщини

Повідомляємо про те, що 24 травня 2018 року пройшли звітно-виборні збори Асоціації банків Львівщини. Головою правління терміном на три роки обрано Бойка Сергія Миколайовича, керівника Львівської обласної дирекції ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», який очолює Асоціацію з 2012 року. До нового складу правління увійшли голова правління ПАТ «Кредобанк» Гжегож Шатковскі, голова правління Банку «Львів» Ашот Абраамян, голова правління «ВіЕс Банк» Ірина Походзяєва.

Ігоря Романіва, начальника ЛОУ АТ «Ощадбанк» обрано головою ревізійної комісії.

Бажаємо новому складу правління продуктивної діяльності, цікавих ідей та прийняття ефективних рішень.

Після звітно-виборних зборів відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня банківських працівників.

Із професійним святом банкірів Львівщини привітала заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук. Вона вручила голові правління Асоціації банків Львівщини Сергію Бойку Подяки голови Львівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю та значний внесок у розвиток банківської сфери та з нагоди професійного свята – Дня банківських працівників.


«Керуй фінансами впевнено!»

Під таким гаслом у Львові у Будинку вчених 1-3 листопада проходили Дні фінансової обізнаності. Це спільний проект Національного банку України, компанії Visa, USAID, Університету банківської справи, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Лекції, презентації, майстер-класи, інтерактивні заняття – усього проведено 76 заходів та 48 екскурсій для школярів, студентів, вчителів, викладачів та всіх охочих львів’ян.

Сьогодні навчання школярів основам фінансової грамотності передбачено Національною стратегією розвитку освіти в Україні і впроваджено у понад тисячі шкіл України. А починалось все у Львові. Саме фахівцями Університету банківської справи під редакцією Тамари Смовженко було розроблено підручники та методичні посібники для вчителів.

Детальніше про подію >>>


Фінансовий квест

Проходження фінансового квесту – це захоплююча гра: азарт, пізнання, винахідливість, а тут ще й подарунок переможцю від директора Львівського інституту Університету банківської справи Миколи Вознюка – політ на повітряній кулі. Круто!

Під час змагання 4 командам пропонувалось виконати завдання не просто на фінансову тематику. Всі завдання і станції квесту в тій чи іншій мірі були пов'язані з історією банківництва у Львові. Розробляли їх, зважаючи на різний вік учасників, а це і школярі, і студенти, і вчителі, і капітани команд – банкіри. Серед станцій квесту був банк-довгожитель Mons Pius (300 років діяльності!!!) і Банк «Львів», який по суті відродив аварійну середньовічну кам'яницю Войнаровського та успішно працює на українському ринку понад 25 років, і перлина архітектури Львова Галицька ощадна каса – одна з найстаріших львівських фінансових установ. Найцікавішою станцією, за відгуками учасників, був UniCredit Bank. Тут команди побували в кабінеті керуючого, ознайомились з його приватною колекцією «пушок ощадності», вкладними книжками початку ХХ ст., а цікава розповідь завершилась на відкритій мансарді банку, звідки відкривається дивовижна панорама красеня Львова.

Детальніше про подію >>>


Аукціон надій

Відбулась головна благодійна подія сезону - Х "Аукціон надій". Захід проходив в Музеї етнографії та художнього промислу. Саме на фасаді цієї будівлі знаходиться скульптура «Рільництво. Ощадність. Промисловість». Цього року зібрані на аукціоні кошти підуть на її реставрацію.

Меценати лотів – представники влади, керівники банківських установ, бізнесмени, митці, культурні та громадські діячі. Усього вдалося зібрати 170100 гривень.

Справжнім дійством стали відкриті торги Аукціону. На них було продано більше 30 лотів. Стартова ціна кожного лоту становила всередньому 1500 гривень, крок – 200 гривень.

Детальніше про подію >>>


Збори членів Асоціації банків Львівщини

11 червня 2015 року відбулись чергові звітно-виборні збори членів Асоціації банків Львівщини. На наступний трьохрічний термін Головою Правління одноголосно переобрали керівника Львівської обласної дирекції ПАТ «Райффайзен банк Аваль» у м. Львові Бойка Сергія Миколайовича.20 років разом!

«Як чудово, що ми зібрались разом…»

Останні події Асоціації

2017-11-03

«Керуй фінансами впевнено!»
Під таким гаслом у Львові у Будинку вчених 1-3 листопада проходили Дні фінансової обізнаності. Це спільний проект Національного банку України, компанії Visa, USAID, Університету банківської справи, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.Детальніше про подію

2016-05-25

Проходження фінансового квесту – це захоплююча гра: азарт, пізнання, винахідливість, а тут ще й подарунок переможцю від директора Львівського інституту Університету банківської справи Миколи Вознюка – політ на повітряній кулі. Круто!Детальніше про подію

2015-10-10

Відбулась головна благодійна подія сезону - Х "Аукціон надій". Захід проходив в Музеї етнографії та художнього промислу. Саме на фасаді цієї будівлі знаходиться скульптура «Рільництво. Ощадність. Промисловість». Цього року зібрані на аукціоні кошти підуть на її реставрацію.

Детальніше про подію

2015-08-03

Асоціація банків Львівщини спільно з Інститутом банківської справи продовжує проводити з дітьми та підлітками, які перебувають у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, заняття на основі курсів “Фінансова грамотність”.


Детальніше про подію

2015-04-15

16 жовтня 1993р. ІІ з'їздом Українських комерційних банків було прийнято Кодекс честі українського банкіра. Серед інших важливих зобов'язань Кодексом визначено що, банкір дотримується принципів єдності, солідарності, взаємодопомоги, утверджує дух корпоративності та довіри у своїх стосунках з іншими банкірами.

Нагадаю, що більше як 20 років тому, саме на засадах моралі, чесної конкуренції і взаємодопомоги шанованими львівськими банкірами була заснована Асоціація банків Львівщини. Ці люди виступали гарантами добропорядності, чесності, надійності ведення банківського бізнесу і можуть слугувати прикладом для багатьох.

Детальніше про подію

2014-11-04

Всесвітній день заощаджень: банкіри та студенти моделюють банк майбутнього. 31 жовтня в рамках відзначення Всесвітнього дня заощаджень у Львівському інституті банківської справи УБС НБУ за підтримки Незалежної асоціації банків України відбувся навчально-просвітницький захід «Банк та Ощадність – 2030».

Детальніше про подію

2014-09-24

Власниками п’ятьох лотів, загальною сумою більш як 13 тисяч гривень, стали на благодійному аукціоні «Заради життя» представники Асоціації банків Львівщини…Детальніше про подію

2014-08-27

Завдання підвищення фінансової грамотності населення Асоціація банків Львівщини вважає одним з пріоритетних. Тому львівські банкіри охоче підтримали ініціативу Незалежної асоціації банків України та Університету банківської справи НБУ спільно провести освітні заходи у літніх дитячих таборах.


Детальніше про подію

2014-03-18

Понад 400 тис. грн – вдалось зібрати студентам Університету банківської справи НБУ за результатами проведення благодійних концертів і Тихого аукціону в рамках проекту VIII «Аукціон надій» «Шевченко live».


Детальніше про подію

2013-10-31

31 жовтня – Всесвітній день заощаджень. Протягом місяця фахівці банківських установ разом з викладачами Львівського інституту Університету банківської справи НБУ реалізовують проект «Пропаганда Ощадливості для школярів та студентів». Мета проекту – ознайомлення учнів шкіл та студентів з ідеями ощадності, роз'яснення основних принципів ведення сімейного бюджету та фінансового обліку, надання інформації про різноманітні фінансові продукти і т.д.

Детальніше про подію